Krátce z regionu

>> Policisté provedli přes 173 000 kontrol
REGION · Od 1. března do 11. dubna 2021 provedli policisté v Olomouckém kraji přes 173 000 kontrol v souvislosti s dodržováním mimořádných opatření. Při kontrolách policisté zaznamenali téměř 2500 přestupků a na hranicích okresů nepovolili vjezd bezmála 2200 vozidlům.


>> 8. ročník Půlmaratonu údolím Moravské Sázavy
ZÁBŘEH · Současný stav vládních omezení kvůli pandemii nedává organizátorům akce reálný výhled na uspořádání 8. ročníku Půlmaratonu údolím Moravské Sázavy v plánovaném termínu 23. května. Pokud bude pohyb na májovém vzduchu umožněn v menších skupinkách, lze závod odběhnout v tomto termínu virtuálně prostřednictvím aplikace STRAVA. O podobě virtuálního závodu budou organizátoři informovat v průběhu dubna. V případě pozitivního vývoje pandemické situace zůstává možnost uspořádání 8. ročníku ještě letos, a to v náhradním termínu 5. září.

>> MŠ Severáček zve rodiče na seznámení se školkou
ZÁBŘEH · Mateřská škola Severáček připravila pro rodiče budoucích školkáčků Dny individuálních setkání a prohlídek prostor mateřské školy. Dveře školky se otevřou v pátek 23. dubna od 16.30 do 18 hodin a v sobotu 24. dubna od 14 do 17 hodin.

>> Opravy vozovky v Mohelnici
MOHELNICE · Od začátku dubna probíhají v části ulice Třebovská stavební práce na rekonstrukci plynovodu a sítě nízkého napětí. Ty budou ukončeny v červnu celoploš- nou úpravou vozovky. Práce probíhají za plného dopravního provozu s částečným omezením dopravy, které je řešeno vyznačeným dopravním značením. Řidiči si musí dát pozor na výkopovou a přepravní techniku stavby. (ms, vel)

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*