Znovuzrození střelce Šinogla, srazil do kolen Bohuňovice

BOHUŇOVICE • Druhý zápas, druhé vítězství 3:1. Fotbalistům Velkých Losin to pod vedením staronového trenéra Romana Maňky svědčí. Nebezpečné Bohuňovice porazili s nemalým přispěním znovuzrozeného střelce Matěje Šinogla.

KRAJSKÝ PŘEBOR

BOHUŇOVICE – VELKÉ LOSINY 1:3 (1:1)

Hosté v prvním poločase nešetřili ofenzivní agilností. Výsledkem jejich snažení bylo šest možností, které mohly vést ke změně stavu. Po hříchu dotáhli do zdárného konce jedinou, a ještě k tomu po velkém bohuňovickém kiksu. Přihrávku naslepo vystihl Tomáš Indra, jenž nasměroval balón za brankovou čáru z ostrého úhlu. „Kdybychom do přestávky vedli čtyři nebo pět nula, nikdo by se nemohl divit. Místo toho jsme těsně před pauzou sami smolně inkasovali. Došlo k naplnění známého nedáš – dostaneš,“ zalitoval zraněný stoper Jakub Tejkl, kterého společně s dalším marodem Markem Žídkem nahradila ve středu obrany provizorně sestavená stoperská dvojice Žák – Zatloukal. A počínala si znamenitě. Nepřehledná trma vrma a s ní spojený gól do šatny rozpoutal na trávníku nelítostnou bitvu, která byla spíše kopanou než fotbalem. Ale jen do té doby, než se přihlásil o slovo už zmiňovaný Šinogl. Po centru ze strany si míč ukázkově zpracoval a podél brankáře trefil přízemním pokusem volné místo u vzdálenější tyče. V 89. minutě definitivně rozhodl. Střídající Jonák ho přihrávkou pod sebe vybídl v blízkosti penaltového bodu. Odchovanec Šumperka obelstil zadáka před sebou duchapřítomným naznačením, položil ho na zadek a přesně seštelovaným projektilem nedal gólmanovi šanci. Hotovo, vymalováno! „Jsou to pro nás zlaté body,“ liboval si Tejkl. BRANKY: 44. Kopecký – 18. Indra, 81. a 89. Šinogl. Diváci: 222. VELKÉ LOSINY: D. Hatala – Verner, J. Zatloukal, F. Navrátil, Martin Kocourek, Indra, O. Žák, Šinogl, Hilbert, Barčík, A. Bureš. Střídali: 46. P. Navrátil, 68. Jonák, 89. Bližňák. (mum)