Mladou dívku napadl a osahával zatím neznámý muž. Policie po něm pátrá

KOLŠOV • Policie žádá občany o součinnost ohledně napadení mladé dívky. K napadení mělo dojít v úterý 9. listopadu krátce po sedmnácté hodině, kdy 18letá dívka oznámila na policejní tísňovou linku, že byla v Kolšově cestou domů kolem sedmnácté hodiny napadena neznámým mužem.

„Policistům uvedla, že šla s kamarádkou od autobusové zastávky domů. Když se rozdělily, všimla si za sebou neznámého muže, kterému dále nevě- novala pozornost. Ten ji po chvíli doběhl, přičemž ji zezadu chytil jednou rukou kolem pasu a druhou jí přes mikinu začal osahávat na poprsí. Když ho okřikla, svého jednání zanechal. Odstrčil ji tak, že upadla do živého plotu rostoucího podél silnice, a utekl neznámo kam. Celý incident se odehrál během pár vteřin. Mělo se jednat o muže ve věku mezi 20 – 30 lety, vysokého přibližně 175 cm, normální postavy. Na sobě měl oblečenou černou bundu a černé kalhoty. Měl nasazenou černou roušku a nebylo mu tedy vidět do obličeje,“ uvedla mluvčí policie Marie Šafářová.

Dívka neutrpěla žádné zranění, byla otřesena, ani jí nevznikla škoda na ma- jetku. Policisté společně s psovodem a služebním psem propátrali obec a také sousední obce Sudkov a Brníčko, ale muže odpovídajícího popisu nenašli.

S žádostí o pomoc při pátrání po pachateli se obracejí na veřejnost, zejmé- na na občany daných obcí, tj. Kolšova, Sudkova či Brníčka. Jakoukoli informaci k muži daného popisu přijme linka 158 nebo kterákoli policejní služebna.

(ms)

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*