Zábřeh znovu pokvete. Radnice to počtvrté ocení

ZÁBŘEH · Květy všech barev zdobí v letním období zábřežské předzahrád- ky, okna, balkóny bytových domů i veřejná prostranství. Péče o ně ale vy- žaduje velké úsilí, hodně času a značnou trpělivost. Výsledek snažení je ale i pro město tou nejlepší vizitkou. Proto chce místní radnice znovu péči o rost- liny a zeleň ocenit.

„Už tradičně vyzýváme milovníky květin a nadšené zahrádkáře, aby se pochlubili. Pokud nemáte možnost svoji květinovou výzdobu vyfotit, neváhejte nás kontaktovat na telefonu 736 153 427,“ uvedla mluvčí zábřežské radnice Lucie Mahdalová.

Do již čtvrtého ročníku „květinové“ soutěže se mohou hlásit nejenom ob- čané Zábřeha a jeho místních částí, ale také všichni, kteří mají na území města provozovny, obchody nebo firemní areály. Jedinou podmínkou je, že květinová výsadba musí být viditelná z veřejného prostranství. Přihlášku může podat i osoba, která o prostor osobně nepečuje, ale zná jméno dotyčného vlastníka nebo pečovatele a získá jeho souhlas.

Soutěžní fotografie se jménem a adresou lze posílat na e-mail zabrehkvete@muzabreh.cz (velikost fotografií nesmí přesáhnout 10 MB) nebo poštou na adresu Městský úřad Zábřeh, Masarykovo nám. 510/6, 789 01 Zábřeh, a to do 30. září.

(bav)

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*