Do nemocnice pouze hlavním vchodem

Od pátku 13. března se do areálu šumperské nemocnice dostanete pouze hlavním vchodem z ulice Nerudova. Ostatní vchody pro pěší a vjezdy pro auta z ulic B. Němcové a Nemocniční jsou do od- volání uzavřeny.

Od 17. března podstatně omezila provoz ORL ambulance, o den později zkrá- tila výdejní hodiny nemoc- niční lékárna. Od 19. března nemocnice dovnitř nikoho nepustí bez roušky a vstupního screeningu na centrálním příjmu.

„Měříme tělesnou teplotu a budeme zjišťovat cestovatelskou anamnézu, rizikové kontakty a případné příznaky infekčního onemocnění. Pouze v případě negativního výsledku obdržíte kartičku, kterou odevzdáte v příslušné ambulanci,“ informuje pacienty vedení Nemocnice Šumperk.

To také dočasně zakázalo nastávajícím tatínkům přítomnost u porodu a do nemocnice pouští pouze omezený počet lidí jako doprovod.

„Při vstupu do areálu vedeme záznam o tom, kdo do nemocnice vstupuje a za jakým účelem. Omezujeme počet osob, do nemocnice bude vpuštěna maximálně jedna doprovázející osoba,“ zní další aktuální informace směrem k pacientům.

Do areálu nemocnice je tak v současné době možný vjezd pouze na povolení. Centrální parkoviště nemoc- nice je přístupné z ulice Zá- břežská, jak při vjezdu, tak i výjezdu. Výjimku tvoří transfúzní služba – dárcům je vyhrazen vstup z ulice B. Němcové.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*